Кривий Ріг провів в останню путь воїна Віктора Скоробагатого
У храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона рідні та близькі попрощалися з Віктором Скоробагатим. У мирний час працював монтажником-висотником на підприємстві. Коли почалося повномасштабне вторгнення, добровільно долучився до Сил оборони у березні 2022.
Мав позивний «Скорік». В районі Києва охороняв дорогу, по якій постачалося озброєння. Потім навчався в Іспанії на командира. Служив на Запорізькому, Харківському, Курському напрямках. Віддати шану прийшли його побратими з 17 бригади.
«Гарна, досвідчена, чуйна людина. Недарма, що його обрали, і він як командир відділення поїхав спочатку навчатися в Іспанії. Потім приїхав, взяв на себе відділення і ми зайшли на Курськ. Місяць вони там пробули, і потім при виході він зник безвісти. Ось тільки нещодавно дізналися, що по останніх обмінах його за останками знайшли. Дядько в перші дні війни пішов захищати країну, ні про що не думаючи. Далі так само, коли він заїжджав на свій напрямок, вже знав, що там несолодко. І все одно він поїхав, бо треба було робити справу», – розповів побратим Дмитро.
Загинув 17 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання на Курському напрямку. Довгий час вважався зниклим безвісти. Йому було 39 років. У воїна залишилися донька, син, дружина, батьки.
«Брат його рідний теж на Курську загинув 1 січня 2025 року. Донці 9 років, сину – 5. Дуже чекають тата. Кожен раз питають, а папа приїде на машині покатати?», – сказала сестра дружини.
Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою!











