Скандал у Кривому Розі: кого посадовець лікарні МВС відправив на шоу замість ветеранів та їхніх родин?
Завідувач сектору соціального захисту і супроводу постраждалих і їх сімей державної лікарні Міністерства внутрішніх справ в Кривому Розі Андрій Єрьоменко міг привласнити квитки-запрошення на концерт.
Як стверджують джерела СВОЇх, Андрій Єрьоменко отримав від рекламної агенції безплатні квитки на гумористичне шоу «Еліас» «Ветеранів космічних військ», яке відбулося у Кривому Розі 19 квітня. Посадовець мав передати електронні квитки ветеранам війни та внутрішньо переміщеним особам серед службовців МВС.
Після концерту посадовець прозвітував про захід на сторінці у Фейсбук. Вказав, що на концерт були запрошені родини героїв: «тих, хто постраждав під час служби, захисників, що проходять лікування, та їхніх близьких». За його словами шоу «Еліас» стало справжньою терапією сміхом. У коментарях під постом люди зауважили, що не бачать на знімках ветеранів. Натомість упізнали колишніх та теперішніх працівників лікарні. За нашою інформацією, безплатним квитком міг скористатися і сам Андрій Єрьоменко. Згодом він видалив свій пост.




Фото з соцмереж
У телефонній розмові Андрій Єрьоменко відмовився відповідати на питання нашої журналістки. Замість пояснень посадова особа розповідала, як купувала пиріжки на базарі. Що дало привід замислитися над адекватністю та відповідністю Єрьоменка займаній посаді. Зрештою він кинув слухавку.
Наші джерела кажуть, за махінацію з квитками для пільгових категорій громадян може бути кримінальна відповідальність. За ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Читайте також: «Слуги» відправили на безоплатний відпочинок до Угорщини власних дітей – замість дітей військових та ВПО.
