МАФізація Кривого Рогу: жителі скаржаться на нічне будівництво «незрозумілих» кіосків (ОНОВЛЕНО)

В ніч проти 11 лютого на 7-му Зарічному виріс ряд кіосків. Перед цим МАФи з’явилися на бульварі Маршала Василевського. Будівництво також тривало «під покровом ночі».

Дії невідомих будівельників викликали здивування та підозри у місцевих жителів.

«На БМВ (бул. Маршала Василевського – ред.) біля АТБ встановлюють незрозумілу споруду. Був павільйон з овочами, а серед ночі почали демонтаж та будівництво. Загородили всі проїзди, з дитячим візком вже не проїдеш», – повідомила нам Олександра.

«Конструкція вкрай нестабільно стоїть. Таке враження, що завалиться на когось. Гроші будувати ці бокси є, а за 15 років відремонтувати тротуар на бульварі та покласти нову плитку немає», – написав Денис.

На 7-му Зарічному кіосками перегородили стежку, якою ходили місцеві.

Конструкції не закріплені та просто стоять на асфальті.

Виглядає усе не дуже безпечно. Місце не огороджене. Дах тримається на канаті.

Усі кіоски зварені між собою.

ОНОВЛЕНО Працівники Криворізької північної окружної прокуратури та слідчі відділення поліції №3 (Покровський район) відкрили криманільане провадження за фактом незаконного будівництва та самовільного зайняття земельних ділянок у мікрорайоні Зарічний і вул. Бульвар Маршала Василевського за ч. 3 ст. 197-1 Кримінального кодексу.

СВОЇ вже розповідали про нахабну МАФізацію міста.

Нагадаємо, до кіоску в історичному центрі Кривого Рогу на площі Визволення може бути причетний давній друг родини Вілкулів.

February 11, 2023

Пошукаємо?