Майже 4 кг канабісу, 9 тисяч пігулок та зброя: у Кривому Розі затримали наркозбувача-рецидивіста

У Саксаганському районі працівники управління боротьби з наркозлочинністю затримали чоловіка, під час відправлення «наркозамовлення» в одному з відділень курʼєрської служби доставки. 

При собі раніше судимий 47-річний криворіжець мав 1,3 кг канабісу, розфасованого у шість пакунків, а також мобільний телефон. 

Пізніше, за місцем мешкання затриманого, правоохоронці виявили ще близько 2,5 кг канабісу, а також 9 000 пігулок препарату «Аkatar», який містить у собі «псевдоефедрин». Загальна сума вилученого, за цінами так званого «чорного ринку», може сягати 840 тисяч гривень.

Окрім того, в помешканні драгдилера вилучили перероблений пістолет, а також рушницю із набоями. У чоловіка не було жодних дозвільних документів на зберігання та користування зброєю.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України, – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

11 лютого 2023 року чоловіку оголосили про підозру, а також обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Затриманому загрожує до 10 років увʼязнення.February 15, 2023

Пошукаємо?