Масований удар по Кривому Рогу: росіяни атакували місто ракетами

О 17:02 росіяни атакували Кривий Ріг щонайменше трьома ракетами (уточнюється інформація). Видно дим мешканцям декількох районів.

Рада оборони міста підтвердила атаку окупантів та закликала містян залишатися в укриттях. Все відбулося під час тривоги.

Оновлено на 18:00

Під час повітряної тривоги мешканці міста нарахували щонайменше шість ракетних ударів.

Наприкінці атаки в багатьох мікрорайонах міста почала зникати вода.

ОНОВЛЕНО 18:28

Ракетні удари спричинили водяну паніку у Кривому Розі!

Люди почали екстрено набирати воду у квартирах. А ті, хто не встиг, осадили магазини. В багатьох супермаркетах вже спостерігаються пусті полиці, де ще годину тому були сотні пляшок.

ОНОВЛЕНО 18:32

Після масованого удару водойми Кривого Рогу переповнилися.

Оновлено 18:40

Ракетний удар по Кривому Рогу нанесли з літаків Ту-95МС. Про це заявили в оперативному угрупуванні «Каховака». Росіяни вдарили по місту трьома ракетами Х-22.

Оновлено 19:00

Вдарили по місту – в Офісі Президента прокоментували ракетні удари по Кривому Рогу. І підкреслили, що Україна може дати здачі.

«російські терористи, як звичайні боягузи, вдарили по місту в якості помсти за успіхи ЗСУ на Харківщині.

Вам це не допоможе, дрібнота російська. Все буде Україна».

Оновлено 19:11

Рівень води у Кривому Розі піднявся приблизно на 2-3 метри. Подивіться на відео.

«Це або руйнування незначні, або аварійний спуск води. Але у другому я не бачу сенсу. Річка має пропустити воду», – еколог Олександр Скакальский.

Оновлено 19:27

Коментар заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка щодо ракетного удару по Кривому Рогу.

«Сьогодні російські війська направили максимальну кількість своєї зброї на гідротехнічні споруди. Мета очевидна – спроба створити надзвичайну ситуацію.

Їм не важливо, чи залишаться люди без води, чи місто опиниться у воді. Їм потрібна наша паніка, в якій важко приймати рішення. Тому не панікуємо. Вже зараз служби ліквідовують наслідки ракетних ударів».

Оновлено 19:42

«Росія вдарила по одному з об’єктів гідравлічної інфраструктури міста. Але ситуація контролююється», – в раді оборони міста закликають криворіжців не панікувати. Також обіцяють, що найближчим часом вода буде у всіх. На фото – підтоплення на вулиці Тихій, Кривий Ріг.

Оновлено 19:45

Комунальники ліквідують наслідки ракетного обстрілу Кривого Рогу.

Оновлено 20:31

Коментар президента України Володимира Зеленського.

«Країна-терорист і далі воює проти мирного населення. Цього разу – ракетні удари по гідротехнічних спорудах і спроба затопити Кривий Ріг.

Все, що можуть окупанти, – це посіяти паніку, створити надзвичайну ситуацію, спробувати залишити людей без світла, тепла, води та їжі.

Чи зможе це нас зламати? Аж ніяк.
Чи чекатиме на них справедлива відповідь і відплата? Безперечно, так».

September 14, 2022

Пошукаємо?