Медіа-ресурси з оточення сімейки піаритимуть облдержадміністрацію за мільйон гривень

23 березня департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації підписав договір на послуги зi створення та розмiщення iнформацiйних матерiалiв на радiо з ТОВ Телерадіокомпанія «Нова». Аналітики з ресурсу «Наші гроші. Регіон» повідомляють, що це медіа може бути пов’язане з оточенням Вілкулів. Вартість угоди – майже мільйон гривень.

Згідно з документами ТРК має записувати інформаційні матеріали та розміщувати їх на місцевих радіостанціях у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді та Нікополі. Частота транслювання – не менше 5 разів на добу з 6:00 до 23:00. Ці матеріали мають транслювалися поза межами реклами та новин. Зазначимо, що йдеться про всебічне висвітлювання роботи ДніпрОДА, зокрема про критичну інфраструктуру, гуманітарку, підтримку переселенців і навіть надзвичайні події. Підкреслимо, що місцеві ЗМІ й так переважно цим і займаються.

У Кривому Розі транслювати все це планується на радіостанціях «Город FM», яка належить ТОВ ТРК «Медіа-Система», та «Радіо Кривбасс», що належить ТОВ «Радіо Кривбасс». Припускаємо, що обидві радіостанції можуть бути пов’язані з оточенням Олександра Вілкула.

У Дніпрі транслюватиме «Город FM», за яку поручилося ТОВ «Радіокомпанія Українсько-польське радіо Співдружність». Власниця компанії Олена Гивель – згідно інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень, колишня дружина Ярослава Гивеля, депутата дніпровської міськради від «Блоку Вілкула». Крім того, брат Ярослава Павло Гивель зараз заступник голови Металургійної райради.

Дивіться розслідування про рекламну монополію у Кривому Розі, де фігурує Гивель. 

У Павлограді матеріали ОДА будуть на «Радіо Самара» від ТОВ «Комерційна радіостудія Самара» та на «Шансон» від ТОВ «Інді радіо». Бенефіціарний власник радіостанції криворізький бізнесмен Олександр Грищенко, який, як стверджують «Наші гроші. Регіон», може мати спільні бізнес-проєкти з Ярославом Гивелем.

У Нікополі транслювати замовні новини від Дніпропетровської ОДА планують на радіо «Город FM» знову ж від ТОВ «Інді радіо»

Тепер щодо ТОВ Телерадіокомпанія «Нова». ЇЇ директорка – Галина Булавка, екс-секретарка Дніпропетровської міської ради, яка встигла змінити чотири партійні проекти: ВО Батьківщина, Опозиційний блок, Наш край та Блок Юлії Тимошенко. Один з найбільших замовників послуг телерадіокомпанії є КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу». Комунальники сімейки замовили рекламних послуг на близько 9,6 млн грн. Одна із останніх закупівель інформаційного супроводження Криворізького виконкому була в кінці 2022 року. Також ТОВ Телерадіокомпанія «Нова» стала другим учасником закупівлі на суму близько 3,5 млн. грн. на послуги з виготовлення та розміщення інформаційних телевізійних сюжетів разом з телеканалом «Перший міський телеканал. Кривий Ріг», який, як подейкують, ймовірно, підпорядковується сімейки.

Читайте також про те, як мерія Вілкула старшого замовила оточенню Вілкула молодшого реклами на 16 мільйонів.

April 13, 2023

Пошукаємо?