«Мене спасло, що я зайшла у ванну»: репортаж з криворізького будинку, на який впала ракета

16 грудня російська ракета зруйнувала один з під’їздів багатоквартирного будинку в Кривому Розі. Під уламками опинилися цілі родини. На момент виходу матеріалу рятувальники продовжують пошуки мами, її півторарічної дитини та чоловіка. 

«О 9:04 вибух, спалах, все повилітало, я навіть не зрозумів, що трапилось. Потім дивлюся, уламки, крики людей, стогін. Я був у шоку. Мені ще пощастило, відносно», – каже мешканець будинку Іван.

Вибухом зруйновано кілька верхніх поверхів будинку. Ніна Григорівна збиралася на прийом до стоматолога, проте зараз жінка з лопаткою та віником збирає уламки скла з підлоги власної квартири. Каже, її врятувало те, що за дві хвилини до вибуху пішла у ванну.

«Кілька хвилин як я зайшла в ванну, і в кухні все грохнуло. Якби я там стояла, мене б там придавило, бо вікна вилетіли з рамами, з усім, і люстра. Сильний гуркіт і все. У ванній теж кахель пішов, але я хоч в стороні стояла. То зачепило трохи й все», – пригадує Ніна Григорівна.

Під завалами загинули двоє мешканців будинку. Ще 8 отримали поранення – усі вони у лікарні. Рятувально-пошукова операція триває.

«Зруйновано геть усе, – каже одна з мешканок будинку. – Оце ж тільки поснідав мій синочок, слава Богу вийшов живий-здоровий. А ремонт відновиться».  

Серед постраждалих троє дітей. Це дівчинка і хлопчик трьох років, а також дівчинка семи років.

«Тільки сів на диван, в цей момент вибух, – каже Олександр Іванович. – І оце винесло мені тут. Я відразу не зрозумів, що, а потім як глянув – там жах. Там нічогісінько не залишилося. Я чув, що кричали люди, плакав хтось». 

На місці прильоту працюють усі екстрені служби. За розвитком ситуації продовжують стежити журналісти СВОЇх.

 

December 16, 2022

Пошукаємо?