На Донеччині поліг Роман Галиш з Кривого Рогу 

7 квітня стрілець Роман Галиш загинув у населеному пункті Новобахмутівка Донецької області. Про це повідомляє прес-служба «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

На підприємстві Роман працював слюсарем-ремонтником чергового персоналу відділення безперервного розливання сталі конвертерного цеху сталеплавильного департаменту. Чоловік був одним з найкращих фахівців з ремонту устаткування ВБРС, надійним колегою та добрим товаришем у колективі.

«Розумний хлопець, тямущий спеціаліст, завжди сумлінно ставився до виробничих завдань. Я завжди був впевнений, що будь-яку роботу Роман виконає якнайкраще. Він був цілеспрямованим. З усіма знаходив спільну мову, ніколи ні з ким не конфліктував. Якось так виходить за незрозумілими мені законами, що війна забирає найкращих наших людей. Всі ремонтники й технологи, які працювали поруч з ним, знали його з найкращого боку, досі в шоці від цієї страшної звістки», – сказав Микола Єфименко, начальник служби технічного обслуговування і ремонтів відділення безперервного розливання сталі.

Без надійної опори залишилися дружина та діті загиблого воїна.

Вічна пам’ять Герою!

April 25, 2023

Пошукаємо?