На Луганщині поліг захисник з Кривого Рогу Євгеній Столяров

Євгеній служив стрільцем-помічником кулеметника стрілецького батальйону. На захист України став на третій день з початку повномасштабного вторгнення. Мужньо давав відсіч ворогам на полі бою. Загинув Євгеній на території Серебрянського лісництва Луганської області. Про гірку втрату повідомляє пресслужба «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

На підприємстві Євгеній Столяров працював другим горновим доменної печі № 9. Колеги згадують, він був дуже відповідальною людиною, відкритою до нових знань.

«Євгеній любив вчитися, завжди цікавився чимось новим, постійно працював над своїм розвитком, був надзвичайно перспективним, – говорить Олександр Паливода, старший майстер основної виробничої дільниці (печі). – Високий, спортивний, він захоплювався футболом, свого часу брав участь у футбольних змаганнях у команді підприємства. Напередодні війни Євгеній пройшов навчання з підвищення професійної кваліфікації. Але усім планам завадила саме війна. У перші ж дні він без вагань став на захист України. Увесь колектив нашого цеху був приголомшений загибеллю Євгенія. У нього залишилися дружина та син. Це непоправна втрата для усіх нас».

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам криворіжця.

Вічна пам’ять Герою!

April 27, 2023

Пошукаємо?