На війні загинув співак з Кривого Рогу Дмитро Репетило

Він був сапером інженерно-саперного взводу танкового батальйону. Життя чоловіка обірвалося 19 лютого при виконанні бойових обов’язків поблизу населеного пункту Зарічне Краматорського району Донецької області. Про це повідомив виконком Інгулецької райради.

Багато хто знав Дмитра як талановитого виконавця та соліста народного вокального колективу «Місячне сяйво».

«З початком війни Дмитро став для кожного справжнім героєм, який мужньо захищав свою рідну країну від ворога», – кажуть у виконкомі.

Жодне свято чи подія у Палаці Культури, у жиловому масиві Інгулець не проходили без виступів Дмитра Репетила. Зі сцени завжди лунали найкращі пісні у його виконанні. Серце завмирало від пісні «Чорнобривці», плакала душа від пісні «Два кольори», пісня «Меч Арея» піднімала концертний зал.

«Ми не можемо стримати сліз. Сказати, що боляче – нічого не сказати. Діма, ти назавжди залишишся поміж нас! Ти – Герой, людина честі і гідності, воїн без страху. Ти справжній чоловік, який вірив у щасливе майбутнє своєї країни і пішов її захищати. Спи, наш Герою, наш Янголе. Тепер твоє завдання – просити на небі в Бога Перемоги для України і страшного покарання для ворога, який забрав твоє життя і життя мільйонів людей, які просто хотіли спокійно жити в своїй країні!», – повідомив Олексій Гаврілевич.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним захисника.

Вічна пам’ять Герою!

February 22, 2023

Пошукаємо?