Навчальний рік у двох громадах Криворізького району почнеться дистанційно. Що чекає решту?

1 вересня школи Зеленодольської і Широківської ОТГ не відкриють двері для учнів. У зоні бойових дій діти продовжать навчатися онлайн. Про це повідомила заступниця голови обласної військової адміністрації Ольга Горб.

У Дніпропетровській області 7 громад Криворізького та Синельниківського районів перебувають у зоні бойових дій. Це Широківська, Зеленодольська, Великомихайлівська, Маломихайлівська, Новопавлівська, Межівська, Покровська. Тому там навчальний рік почнеться дистанційно.

В інших населених пунктах діти сядуть за парти лише в тому випадку, якщо їхня школа обладнана укриттям. На сьогодні з-поміж 834 навчальних закладів області бомбосховище є у 125.

В інших школах нині визначають можливі місця для укриття, приводять їх до ладу та роблять запаси, зокрема води та медикаментів.

«Має бути і окрема система оповіщення для дітей із вадами слуху та зору. Інформаційні табло, покажчики руху, звукові та світлові сигнали», – наголосила Ольга Горб.

Перед 1 вересня усі бомбосховища перевірять рятувальники, представники Держпродспоживслужби, містобудування та архітектури, а навчальні заклади отримають «паспорт безпеки».

Зауважимо, у Дніпропетровській області на перший дзвоник чекають 340 тисяч учнів, у тому числі 9 тисяч переселенців.

June 30, 2022

Пошукаємо?