Не проти відключень, але за справедливість: у Кривому Розі люди вимагали збалансувати віялові відключення світла (ОНОВЛЕНО)

На Південному ГЗК люди влаштували мітинг біля райвиконкому через нерівномірні відключення світла. Криворіжці повідомили, що в їх будинках електрику вимикають на 15 або навіть більше годин у той час, як в інших оселях світло може не зникати зовсім або лише на 2-3 години.

Мітингувальники повідомили, що розуміють труднощі, з якими зіштовхнулася країна через удари, що завдають росіяни по українській енергетиці. Але обурені люди не розуміють підхід, що обирають постачальники під час відключень.

Криворіжці подали звернення до в.о. голови Ігулецької районної ради. В листі пікетувальники повідомили, що через несправедливі відключення в їхніх оселях ламаються електроприлади, а дітям не вдається організувати дистанційне навчання.

ОНОВЛЕНО (20:30): В ДТЕК просять до такої ситуації поставитися з розумінням.

Кажуть, що нібито вимикають всіх, а винятки становлять лише будинки, що знаходяться на одній лінії з критичними об’єктами.

Із заяви зрозуміло, що знеструмлюють лише ті лінії, які споживають найбільше енергії. Проте в компанії не повідомили, як не вмикати одразу всі пристрої, якщо світло дають лише дві години на день.

Зазначимо, що у зверненні від 30 листопада президент Володимир Зеленський наполіг на необхідності зробити відключення якомога більш прогнозованими та справедливими для всіх громадян.

December 1, 2022

Пошукаємо?