Небезпечні доріжки у парку Гагаріна: самокат вскочив у яму і дитина повибивала собі зуби 

14 травня шестирічний хлопчик забився у парку Гагаріна, що в Центрально-Міському районі. У дитини розбите обличчя, вибиті зуби та чисельні подряпини. Мати звинувачує в усьому чиновників, які зробили у зоні відпочинку неякісне покриття. 

Світлана та ії шестирічний син гуляли у парку Гагаріна. За словами жінки, малий катався на самокаті. Колесо потрапило у яму в бетонному покритті. Хлопчик впав обличчям у бетонову алею, вибивши три зуби, забивши підборіддя та руку і подряпавши губи. Мати звинувачує чиновників, які погано зробили доріжку. Адже бетонне покриття із прогалинами, яке регулярно сиплеться, і на ньому з’являються нові ями. Жінка вже звернулася на гарячу лінію 1520 з вимогою відремонтувати доріжки у парку. Її заявку прийняли, однак чи дійде до справи – невідомо.

Зазначимо, ремонт у парку Гагаріна провела фірма, яку пов’язують з Ольгою Бабенко. Вона була місцевою депутаткою від партії Юлії Тимошенко «Батьківщина», яка у міськраді Кривого Рогу голосувала в унісон з політсилою Вілкулів. У ЗМІ Бабенко називають «кумою» сімейки. Бетонні доріжки у парку Гагаріна почали руйнуватися майже одразу після їх облаштування. У прокуратурі навіть була кримінальна справа щодо неякісного ремонту покриття у зоні відпочинку.

Читайте також про перехід церкви мп в ПЦУ у Вільному. 

May 15, 2023

Пошукаємо?