Донор для наступу: у Кривому Розі бракує крові

Криворізька станція переливання просить жителів здати кров, а Міністерство охорони здоров’я оголосило акцію «Кров може наступати». Через запеклі бої на фронті та регулярні російські обстріли, потреби у донорах суттєво зросли.

Найбільше бракує першої та другої груп з позитивним резус-фактором. Останніми днями саме її замовляли медзаклади у «банку крові». На станції переливання запевняють, готові приймати до сотні донорів на день, були б бажаючі. З собою необхідно мати паспорт. Ввечері та вранці дотримуватися дієти: жирного, гострого, солоного та молочного – не їсти. За 48 годин до здачі вживати алкоголь заборонено, за годину – палити. Сніданок потрібен, але легкий.

Читати також: У Криворізькому районі парафія перейшла до ПЦУ

Зазначимо, для успішної роботи наших захисників потрібна не лише зброя, а й кров, аби швидко рятувати життя пораненим. Необхідно поповнити банк крові та її компонентів. При важких травмах, життя бійця часто залежить від наявності в достатній кількості крові.

Один донор може врятувати до трьох людей! Утім, трапляється, що одному пораненому потрібна кров трьох донорів – аби довезти воїна до операційного блоку та врятувати життя.

Читати також: Небезпечні доріжки у парку Гагаріна: самокат вскочив у яму і дитина повибивала собі зуби

May 15, 2023

Пошукаємо?