Один день на «швидкій»: показуємо, як медики рятують людей у прифронтових районах Криворіжжя

Офіційно громади Криворізького району, які межують з Херсонською областю, знаходяться у зоні бойових дій. Війна позначилася на роботі медиків швидкої. До звичних викликів додалися виїзди до поранених цивільних. Як фельдшери надають допомогу одразу після обстрілів, СВОЇ покажуть у новому випуску «військових буднів» 9 серпня. А просто зараз – один день роботи «швидкої» у декількох фото. 

«Швидка» доїжджає до усіх, хто цього потребує. На фото жителька одного з населених пунктів Криворізького району. Літній жінці стало зле біля під’їзду. Після огляду пенсіонерку вирішили госпіталізувати. 

Наступний виклик – водію стало погано за кермом. Чоловіку надали першу допомогу у кареті швидкої. 

Екстрений виїзд в одне з сіл на кордоні з Херсонською областю. Окупанти обстріляли його касетними боєприпасами. Не вберігся цей чоловік. Осколок потрапив йому в спину та ногу. Від швидкості та злагодженості дій бригади залежить здоров’я постраждалого. За лічені хвилини йому надали першу допомогу та забрали до лікарні. 

Не пропустіть ексклюзивні кадри з прифронтового Криворіжжя очима тих, хто давав клятву Гіппократа. Підписуйтеся на наш YouTube канал та дивіться прем’єру третього епізоду «Військових буднів» у вівторок, 9 серпня, о 19:00. 

Читайте також: Як організована швидка допомога постраждалим від обстрілів. 

August 8, 2022

Пошукаємо?