Окупанти готуються посилити наступ на Сході — Міноборони

Росіяни перегруповуються та посилюють війська на в Україні. Про це повідомив речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник.

«Основна мета противника наразі залишається незмінною – це оточення угруповання Сил оборони України, встановлення повного контролю над територією Донецької, Луганської, а також Херсонської областей, забезпечення стійкості сухопутного коридору з окупованою територією АР Крим», — зазначив Мотузяник.

За його словами, найбільша активність росіян спостерігається на Харківщині, Донеччині та Луганщині. Зафіксовано підготовку агресора до ще більшої активізації бойових дій. Наприклад, Балаклійській центральній клінічній районній лікарні звільняються ліжко-місця та облаштовано додатковий польовий шпиталь.

А в Ростов-на-Дону на території військового клінічного госпіталю розгорнуто додаткові холодильні установки для зберігання тіл загиблих окупантів.

Окрім того, речник Міноборони повідомив, що у відомстві не виключають можливість загальної мобілізації в рф. Це залежатиме від бойових дій, які наразі тривають у східній операційній зоні.

April 30, 2022

Пошукаємо?