Окупанти заявили про відступ з Херсонщини. Що коїться насправді та чи варто радіти?

російський міністр сергій шойгу наказав відводити війська окупантів з правобережної частини Херсонщини. Напередодні такого рішення генерал командувач повітряно-космічними силами рф сергій суровікін повідомив, що постачати техніку та живу силу до обласного центру й прилеглих сіл «вкрай складно».

У Генеральному штабі аніяк не прокоментували заяву шойгу. Водночас речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк повідомила: ЗСУ проводять на Херсонщині операцію, яка потребує інформаційної тиші.

«Окупанти намагаються заповнити інформаційний простір своїми повідомленнями, щоб підготувати виправдання на випадок стрімкого провалу і дезорієнтувати місцеве населення і Сили оборони України. Ми не виключаємо провокацій і створення хибного враження про їх справжні наміри», — зазначила Гуменюк.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк також повідомив, що в місті зберігається «значна частина ru-угруповання».

«Україна не бачить ознак того, що росія залишає Херсон без бою. В регіон стягуються додаткові резерви. Україна звільняє території, спираючись на дані розвідки, а не зрежисовані телевізійні заяви», — прокоментував Подоляк.

Раніше керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявляв, що загарбники так просто не підуть з Херсона. Більш того, він наполягав, що операція зі звільнення міста триватиме до кінця листопада.

November 9, 2022

Пошукаємо?