Піар на війні: понад мільйон гривень на самолюбування місцевої влади Кривого Рогу

Поки держава думає, як пережити зиму, місцева влада Кривого Рогу думає про свій піар. Комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» оголосило два «інформаційних» тендери (з висвітлення інформації через засоби масової інформації на радіо та телеканалах, в мережі Інтернет та друкованих періодичних виданнях), на загальну суму понад мільйон гривень. 

В перекладі на «людську» це означає пости, відео та статті про те, як місцева влада вправно виконує свої обов’язки під час війни.

Тендер на 834 800 грн виграло ТОВ Телерадіокомпанія «НОВА» з офісом у Дніпрі. Серед колишніх бенефіціарів компанії є депутат Дніпровської міської ради від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК ВІЛКУЛА “УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА” Ярослав Гивель.

Він також вказаний заступником директора з економічних питань в ТОВ «Інститут стратегічних досліджень», де генеральним директором  свого часу був Дмитро Шпенов, який має тісний зв’язок з Олександром Вілкулом. Також Ярослав є братом Павла Гивеля — колишнього голови міського виборчкому, та нинішнього заступника голови Металургійної райради у Кривому Розі.

Інший тендер на 323 900 грн виграло ТОВ «Інформаційне агентство «Кривбас ОН-ЛАЙН», яке також пов’язують з Ярославом Гивелем. Він разом з Ігорем Савлюком є уповноваженими особами компанії. За ці гроші «Кривбас ОН-ЛАЙН» начебто має піарити мерію у пресі та в інтернеті.

Цікаво, що в обох тендерах конкуренцію фірмам «НОВА» та «Кривбас ОН-ЛАЙН» склала компанія ТОВ «Веста медіа корпорейшн», якою керує Віталій Єнін, теж депутат від Блоку Вілкула «Українська перспектива», але вже у Криворізькому районі.

Схоже, поразка була не такою прикрою, адже Віталій Єнін є співзасновником іншої компанії ТОВ «Фірма РК» разом з вже відомим вам Ярославом Гивелем.

Оцінюючи інформацію можна дійти висновку, що новий пакет піару передбачатиме розміщення подвигів місцевої влади:

— на сайтах «Першого міського», «ІА Кривбасс-online», «0564.ua»

— в газетах «Пульс: новости, факты, комментарии», «Вечер», «ВЕК. Вестник Кривбасса» та «Моя газета домашняя»

— на телеканалах «ОТВ» та «Перший міський»

— на радіо «Город-FM», «Радіо Кривбас», «Радіо Пятница», NRJ, «Перець FM».

Усі ці ЗМІ так чи інакше пов’язують з родиною Вілкулів, а тому можна припустити, що і без бюджетних коштів висвітлювали роботу керівника фейкової військової адміністрації.

Зазначимо, попереду за процедурою – підписання договорів. Якщо переможці цього не зроблять, замовник відхилить їх тендерні пропозиції та буде визначати нових переможців.

December 2, 2022

Пошукаємо?