Південний ГЗК відновлює виробництво після 4 місяців простою

7 листопада Південний гірничо-збагачувальний комбінат поновлює роботу. У листопаді підприємство планує отримати 173 тисячі тонн залізного концентрату. Про це повідомляє пресслужба ПівдГЗК. 

Дві рудозбагачувальні фабрики працюватимуть у цілодобовому режимі. Відновлюється робота й в кар’єрі Південного ГЗК. Планується, що гірники видобудуть і направлять на переробку 398 тисяч тонн залізної руди. Транспортуватимуть сировину залізничним транспортом.

Зі зниженим навантаженням розпочинається виробництво в управлінні залізничного транспорту, дробильно-транспортному комплексі, цеху шламових систем. Персонал підрозділів виходить з простою частково. Також працюватимуть допоміжні цехи підприємства.

Товарну продукцію направлять до металургійних підприємств «Каметсталь» та «Запоріжсталь».

«Об’єм виробництва, звичайно, дуже малий. План листопада 2022 року складає лише 13,4 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Але все ж – це набагато краще, ніж 4 місяці простою», – кажуть на підприємстві.

Серед причин зменшення об’ємів – унеможливлення експорту морем з портів Одеси та дефіцит електроенергії, що виник з початку жовтня.

Нагадаємо, Південний ГЗК пішов у вимушений простій 1 липня через війну росії проти України.

Читайте також: «АрселорМіттал Кривий Ріг» відновив роботу кар’єру та двох фабрик раніше, ніж планувалося.

November 7, 2022

Пошукаємо?