Побіг «єдиної росії», поява понтонних переправ та наближення деокупації. Перший вплив ударів ЗСУ по Антонівському мосту на Херсонщині

Тільки вчора удари ЗСУ змусили окупантів закрити рух Антонівським мостом. Колаборанти на кшталт кирила стремоусова запевняли, що розбитий міст «нічого не змінює». Але перші наслідки з’явилися одразу.

Путінська партія «єдина росія» проявила «жест доброї волі». Центр стратегічних комунікацій повідомляє, що партія діяла в Херсоні задля підготовки референдуму, але перекриття головної артерії до міста дещо змінило плани окупантів.

«Обстріл Антонівського мосту, який був своєрідною “дорогою життя” для окупантів у тимчасово окупованому Херсоні крім логістичного, мав і великий психологічний ефект. Першою з українського міста, – що символічно, втекла “Єдина Росія”. Путінська партія пояснила це тим, що більше не може здійснювати в ньому свою “гуманітарну діяльність”», — говориться у повідомленні. У Центрі стратегічних комунікацій вважають, що скоро з міста втечуть й колаборанти сальдо і стремоусов.

А от російським військовим тікати нікуди. Більш того, вони навіть намагаються перекидати техніку під до Херсону. Для цього окупанти використовують ось такі понтонні переправи — чотири буксири тягнуть за собою автомобілі.

У Херсонській облраді кажуть, що така схема не розв’яже проблеми з постачанням військового угруповання росіян у Херсоні. Не сильно вони допоможуть і за відступу окупаційних військ.

Військовий аналітик Олег Жданов вважає, що українські захисники можуть звільнити Херсон до кінця літа. Наразі, за його словами, наші військові успішно використовують тактику змору.

«Не тільки склади з боєприпасами та з паливно-мастильними матеріалами знищуємо, ми вже пішли по командних пунктах, по системах ППО… Знищення систем ППО нам дасть можливість посилити вогневий вплив нашої армійської та штурмової авіації. Все іде за планом», – переконаний експерт.

Читайте також: прогнози чотирьох експертів щодо війни в Україні.

July 28, 2022

Пошукаємо?