Прийшла до тями та поспілкувалася з батьком: нові деталі стану дівчинки, яку врятували після ракетного удару 16 грудня

16 грудня внаслідок ракетного удару росіян до лікарні потрапили четверо дітей. Одна з них — семирічна Аріна. СВОЇ вже розповідали шокуючу історію перехожого, який врятував дівчинку та доправив її у лікарню.

У Кривому Розі дитина пережила першу операцію, а після перевезення до Дніпра — ще одну. 21 грудня лікар Аріни повідомив — дитина прийшла до тями та може спілкуватися з батьком. Проте стан дівчинки залишається важким, а загроза життю все ще зберігається.

«Вона знаходиться на штучній вентиляції легень у реанімації, але вже прийшла в свідомість та змогла поспілкуватися з батьком. Аріна перебуватиме під довготривалим лікуванням та пройде подальшу реабілітацію в нашій лікарні. Ми робимо все можливе для того, щоб дівчинка змогла повністю відновитися», — зазначив керівник лікарні Олексій.

Через десять днів лікарі планують провести ще одну операцію — цього разу на оці. Проте вже зараз з дитиною працюють реабілітологи для якнайшвидшого одужання.

Нагадаємо, що під час удару росіян семирічна Аріна отримала мінно-вибухову травму, важку травму грудної клітини та поранення ока. Її долею взялася особисто опікуватися обласна депутатка Аріна Пустова. За що ми дуже вдячні

Мати дівчинки також отримала важкі травми — Марина накрила собою півторарічну дитину. Жінка втратила свідомість, а опинившись у реанімації в лікарні Мечникова, не могла пригадати, як і з ким зв’язатися. Уламок пройшов через лобову частку, залишив на своєму шляху масу кісткових уламків. Зруйнував лобну пазуху.

Після операції до жінки повертається пам’ять. Заплющуючи очі, вона тепер завжди бачить свою родину.

December 21, 2022

Пошукаємо?