«Раз, два, три – вивіска, гори!»: як у Кривому Розі власники кафе, магазинів і аптек економлять електроенергію, – рейд СВОЇХ

Через масовані атаки росії по енергосистемі Уряд та місцева влада закликали українців економити електроенергію з 17:00 до 23:00. У Кривому Розі зменшили кількість зовнішнього освітлення, а бізнес закликають вимикати вивіски. Аби з’ясувати, хто дотримався цих настанов, а хто проігнорував, СВОЇ вирушили в рейд по проспекту Гагаріна 17 жовтня. 

Перші мерехтливі вогники бачимо на вивісці аптеки. Але адміністрація запевняє, вимкнути вивіску забули через наплив покупців. Як правило, гасять підсвітку з 17:00. Зауваження дійсно подіяло. Після нашого візиту вивіска згасла.

Проспект Гагаріна світиться усіма вогнями навіть попри прохання енергетиків економити. В The Budka нам пояснили, що вимкнуть вивіску лише після завершення роботи. Так вчиняють деякі аптеки, кафе Coffee craft, магазини Eva, «Сільпо» та «Варус».

Є власники бізнесу, які не вимкнули підсвітку навіть після закриття. Наприклад, «Домашні напівфабрикати» та «Чай, кофе».

Зауважимо, 18 жовтня росія повторно атакувала енергетичну систему України ракетами та дронами-камікадзе. Без світла залишилися десятки тисяч родин у Києві, Житомирі, Дніпрі та деяких районах Дніпропетровської області. Вибухи лунали й у Кривому Розі.

October 18, 2022

Пошукаємо?