Родове прокляття чи вбивство? У Кривому Розі раптово помер наймолодший братик спаленої Аміни Менго

У 2017 році всю країну шокувала історія 6-річної Аміни Менго. Її тіло спалили та втопили у водоймі прийомні батьки Кудрявцеви. Сімейна пара отримала вирок у 2022 році – 6 та 7 років тюрми. За час, коли йшов судовий процес, рідна мама дівчинки Ілона Менго народила ще трьох дітей від різних чоловіків. Про їхню долю СВОЇ дізналися занадто пізно. Після того, як наймолодший хлопчик раптово та несподівано помер.

Ілона Менго народила п’ятьох, але зараз ніхто не скаже їй «мама».

Жінку позбавили батьківських прав на двох старших дітей. Аміна з Тимуром до 2017 року виховувалися у родині Кудрявцевих. Після загибелі дівчинки хлопчика вилучили з сім’ї, пізніше його всиновила родина з Канади. Йому зараз 11 років.

4-річна Саліма та на два роки молодша від неї Сабріна жили з Ілоною до загадкової смерті їхнього найменшого братика Сейфуллаха. Хлопчику було всього 2 місяці.

У той трагічний день сусідка Ілони з власної ініціативи викликала хлопчику педіатра. Після візиту медика дитина прожила три години, весь цей час матір не підходила до немовляти. Про це говорить сама Ілона. Коли ж побачила, що дитина не дихає, побігла до сусідки. Та порадила їй викликати швидку.

Слідом за медиками приїхали поліцейські та соцслужби. Дівчаток від матері забрали у той же день до лікарні. Їхній стан приголомшив медиків. На свій вік вони ще не навчилися їсти самостійно, ба навіть тримати ложку.

В поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 166 КК України через злісне невиконання обов’язків по догляду за дітьми. Ілону знову хочуть позбавити батьківських прав та будуть судити. Хоча жінка впевнена, що хлопчик помер від родового прокляття.

СВОЇ звернулися до соцслужб, аби дізнатися, чи стояла родина на обліку. Проте чиновники не вийшли на зв’язок з журналістами.

August 16, 2022

Пошукаємо?