Справа спаленої Аміни Менго: прийомним батькам скоротили термін ув’язнення

Апеляційний суд скоротив терміни покарання прийомним батькам спаленої Аміни Менго. Тепер Юрій Кудрявцев просидить за ґратами шість років, а його дружина Тетяна – сім. Причиною такого рішення стало закінчення давності за однією із статей звинувачення. Батькам також скоротили суму компенсації. Замість мільйона гривень вони виплатять бабусі Аміни 500 тисяч.

Нагадаємо, що розгляд справи спаленої дівчинки тривав більше чотирьох років. Аміна померла у прийомній сім’ї, коли їй було шість. Як зізнався сам Юрій Кудрявцев, разом із дружиною вони розчленували та спалили труп, щоб приховати смерть дівчинки. Потім чоловік склав останки у сміттєвий пакет, прив’язав до нього шлакоблок і втопив у водоймищі на МОПРі. Пізніше подружжя повідомило поліцію про зникнення дівчинки, нібито та загубилася на залізничному вокзалі. Кілька днів правоохоронці та волонтери марно розшукували шестирічну Аміну.

24 січня суд засудив Юрія та Тетяну Кудрявцевих до дев’яти років в’язниці за наругу над тілом та надання неправдивих показань. Але подружжя подало апеляцію. Вердикт суд виніс для них лише 1 червня 2022 року.

Нагадаємо, сім’я Кудрявцевих, крім Аміни, виховувала шістьох дітей, четверо з яких прийомні. Серед них був брат Аміни Тимур, якого всиновила сім’я з Канади. Рідну матір дітей Ілону Менго суд позбавив батьківських прав.

Останки дівчинки поховала її рідна бабуся Елла Менго 2 червня 2020 року.
Цього року Аміні Менго могло виповнитися 11 років.

Раніше редакція СВОЇХ публікувала документальний фільм про Аміну. У ньому ви можете побачити ті самі кадри, де Юрій Кудряцвєв розповідає, як спалював тіло дівчинки та топив у водоймі.

June 1, 2022

Пошукаємо?