росіяни не зможуть завершити операцію по захопленню Бахмута, – речник ЗСУ

Одна з найбільш кривавих битв повномасштабної війни розгорнулася під Бахмутом. Вже півроку росіяни штурмують місто, але ЗСУ міцно тримають оборону. Українські військові вважають, що зараз окупанти атакують Бахмут «за інерцією», але тактично бій вже програли.

Таку думку висловив в ефірі телемарафону речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий. За його словами, те, що роблять зараз рашисти, важко назвати великим наступом. Пряма мова Череватого:

«Зараз вони тактично не можуть завершити операцію по захопленню українського районного центру Бахмут. Так, там дуже активні бої, вони ще продовжують по інерції здійснювати по декілька десятків атак, але несуть величезні втрати. Командування і штаби наші правильно планують оборону. Завдяки мудрості, метикуватості, нестандартності дій наших командирів та військових, досягають того, що знекровлюють ворога, ламають його бойовий дух».

В Офісі Президента теж налаштовані оптимістично. Андрій Єрмак повідомив, що наші військові продовжують стримувати ворога на Сході, а плани рашистів щодо окупації Бахмута зараз провалюються.

Своє бачення ситуації висловили і в Інституті вивчення війни. Там вважають, що пригожин створює інфоприводи, аби пояснити неспроможність «вагнера» захопити Бахмут. Саме тому засновник пвк заявив, що українські сили почнуть контрнаступ з середини квітня, і закликав російські війська підготуватися до цих контрнаступів, зберігаючи боєприпаси і техніку.

Зазначимо, що за інформацією Генштабу, за минулу добу ЗСУ відбили численні атаки противника у північній частині міста Бахмута, а також у районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Григорівка та Богданівка.

March 19, 2023

Пошукаємо?