Росіяни перейшли в оборону непідготовлених рубежів на Криворізькому напрямку – Генштаб

На Криворізькому напрямі ворогові довелося перейти до оборони на непідготовлених рубежах. Про це повідомляють у Генштабі. Окупанти активізували роботу засобів радіоелектронної боротьби. Обстрілюють громадянську інфраструктуру в районах Широкого, Лепетихи, Осокорівки, Партизанського та інших населених пунктів.

Також у Херсонській та Миколаївській областях окупанти руйнують об’єкти транспортної інфраструктури на можливих напрямках руху ЗСУ.

На Донбасі загарбники продовжують застосовувати міномети, артилерію та РСЗВ по всій лінії зіткнення.

На Лиманському напрямку противник обстріляв цивільну інфраструктуру в районах Соснового, Святогірська, Старого Каравана та Райгородка.

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти продовжують обстріл позицій Сил оборони та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

На Бахмутському напрямку ворог вів наступальні та штурмові дії в районах населених пунктів Камишеваха, Миколаївка, Врубівка, Берестове та Білогорівка, бойові дії продовжуються.

До лікувальних закладів лише на тимчасово окупованих територіях Донецької області у період 27-28 травня 2022 року потрапили 115 поранених та 32 тіла загиблих.

June 2, 2022

Пошукаємо?