«Швидкої не було, я довіз їх до нош»: історія криворіжця, який доставив до лікарень постраждалих під час обстрілу Інгульця

Двох постраждалих у ранковій атаці Кривого Рогу доправила до лікарні не швидка. Їх привіз сусід на ім’я Андрій, який першим опинився на місці завалу. Про те, що чоловіка та його доньку поранено, криворіжець дізнався від матері, яка зателефонувала сім’ї постраждалих. СВОЇ поспілкувалися з Андрієм та переказують його історію.

«Я одягнувся та побіг. Побачив море крові з ран сусіда. Зробив із ременів та сумок по джгуту та перев’язав. Дівчина сиділа під стіною будівлі. Бліда, але без видимих ​​ушкоджень», — розповідає Андрій.

Люди спробували викликати швидку, але машина не приїжджала. Тоді Андрій завантажив постраждалих у свій автомобіль та повіз до лікарні. Батька та його доньку чоловік доставив буквально до нош.

«Дівчина здавалася абсолютно нормальною, але була вся у крові батька. Це вже лікарі виявили поранення. Дорогою я розмовляв з нею, відволікав і намагався тримати у свідомості», – доповнює Андрій.

Чоловік каже, що у лікарні персонал швидко зреагував. Постраждалого з дочкою одразу шпиталізували. Дівчина провела кілька годин на операційному столі, та врятувати її не вдалося. Вона стала другою жертвою ранкового обстрілу Кривого Рогу. Її батько все ще залишається у лікарні.

Сам Андрій героєм себе не вважає і каже, що нічого не зробив — просто першим прибіг на місце.

Нагадаємо, що першою окупанти вбили кухаря місцевого дитячого садка. Під час атаки вона йшла працювати.

July 9, 2022

Пошукаємо?