Компанія з орбіти братів Дубінських відремонтує Каховський водопровідний комплекс: інших претендентів у одному з тендерів – проігнорували

ДПП «Кривбаспромводопостачання» домовилося з ТОВ «Теллор-груп» про поточний ремонт приміщень на об’єктах Каховського водопровідного комплексу, що в Апостолівському районі. Коштуватимуть роботи 6,2 млн грн. Тендери також провели ще на ремонт фасадів за 6,4 млн. грн. та заміні вікон і дверей за 4,6 млн. грн. Втім, виграла їх знову – ТОВ «Теллор-груп».

Перший тендер – на ремонт 12 приміщень – уклали з ТОВ «Теллор-груп» на початку травня. Конкурентів у тендері для компанії-переможця не було. Згідно документам, Каховському водопровідному комплексу планують пошпаклювати стіни, зробити бетонну стяжку, укласти плитку, замінити електрику та сантехніку, а також утеплити стіни. Коштуватимуть роботи державному підприємству 6,2 млн гривень, завершити їх мають до 5 липня.

З легкістю виграло ТОВ «Теллор-груп» і тендер на ремонт фасадів за 6,4 млн. грн. Конкурентів також не було. А от поборотися за право замінити вікна та двері на об’єктах Каховського водопровідного комплексу на 4,6 млн грн. вирішили ще декілька компаній: ТОВ «СК Стройінвест» з Дніпра та ТОВ «Глорія-В» з Вінниці. Обидві фірми запропонували значно дешевші пропозиції – на 633 тис. грн., на 865 тис. грн. відповідно. Утім їхні пропозиції з ремонту ДПП «Кривбаспромводопостачання» відхилило.

Читати також: У Кривому Розі з кранів тече не питна, а технічна вода, – незалежне дослідження

Обурені рішенням держпідприємства, компанії-учасниці тендеру намагалися вирішити спір на сайті Прозорро через «Вимоги про усунення порушення». Однак позитивного результату це не дало. Тоді ТОВ «СК Стройінвест» поскаржився на неправомірне відхилення його пропозиції, але замовник і цю скаргу скасував.

5 травня ДП «Кривбаспромводопостачання» повідомили, що планує укласти договір про заміну вікон та дверей на об’єктах Каховського водопровідного комплексу з ТОВ «Теллор-груп». Суму знизили до 4,57 млн. грн. Такі дії розлютили інші компанії, чиї пропозиції відхилили. Очільниця ТОВ «Глорія-В» Олена Зайцева звернулась до Держаудитслужби з проханням розібратися у тендері. Нині очікують проведення перевірки.

Зазначимо, ТОВ «Теллор-груп» є відомою компанією на Дніпропетровщині. З 2018 року фірма активно бере участь у різноманітних тендерах і вже підписали договори на понад 1,3 млрд гривень. Належить фірма Вікторії Глінці.

А от за інформацією журналістів-розслідувачів видання «Наші гроші», ТОВ «Теллор-Груп» входить до орбіти бізнес-структури братів Дубінських. Останніх – у 2012 році ФБР США оголосило у розшук за ймовірну причетність до іпотечного шахрайства у Каліфорнії.

ТОВ “Теллор-Груп” теж фігурувало у сумнівних тендерах. В квітні 2023 року Дніпропетровська ОДА за 80 мільйонів замовила ТОВ «Теллор-Груп» ремонт раніше відремонтованої адмінбудівлі, зазначають розслідувачі.

Читати також: Компанія з орбіти Мармера замінить вікна у Криворізькій мерії: ціна питання – 2,4 млн гривень

May 18, 2023

Пошукаємо?