Скільки платитимуть військовим у 2023 році? Називаємо суми

З березня військовослужбовцям будуть платити по-новому. ЗСУ оприлюднили зарплати офіцерського, рядового, сержантського та старшинського складу у 2023 році. 

Військовослужбовці, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах, строковики і курсанти та офіцери управлінь і штабів позбудуться надбавки в 30 тисяч гривень. Проте їх оклад зросте.

У таблиці вказано нове грошове забезпечення сухопутних, десантно-штурмових військ, морських піхотинців, гірсько-штурмових підрозділів та сил спеціальних операцій без додаткової винагороди.

Додаткові 100 тис. грн передбачено бійцям на передній лінії фронту в глибину батальйонно-опорних пунктів. Це стосується військовослужбовців ЗСУ, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ГУР Міноборони, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, Державної спеціальної служби транспорту, осіб рядового і начальницького складу ДСНС, осіб начальницького складу Управління спеціальних операцій НАБУ.

На надбавку у 30 тисяч можуть розраховувати захисники на другій і третій лініях оборони. Також ця премія для тих, хто служить у прикордонних районах областей, де не ведуться бойові дії. Це стосується і тих, хто працює в матеріально-технічному забезпеченні.

 

March 1, 2023

Пошукаємо?