Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 41 медаль на Дефлімпійських іграх, серед них криворіжець із золотом

Україна посіла перше місце на Дефлімпійських іграх у Бразилії — 138 медалей у загальному заліку. Спортсмені з Дніпропетровської області везуть додому 41 медаль: 19 золотих, 10 срібних та 12 бронзових.

Серед золотих призерів Дефлімпіади є криворіжець Дмитро Василенко. Він виступав у складі збірної України з баскетболу, яка у фіналі обіграла суперників із США. Вперше в історії Україна стала кращою у баскетболі серед спортсменів з порушенням слуху.

Зазначимо, Дефлімпійські ігри проводяться раз на чотири роки вже ціле століття. Змагання проводяться у 15 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боротьбі, велоспорті, волейболі, дзюдо, карате, стрільбі, легкої атлетики, плаванні, пляжному волейболі, спортивному орієнтуванні, настільному тенісу, тхеквондо та футболі. На минулих іграх у 2017 році Україна посіла друге місце.