«Сприйняли свій тріск за наш»: в оперативному командуванні «Південь» прокоментували заяви росіян про провал українського контрнаступу

Днями російське міноборони заявило, що український контрнаступ «з тріском провалився». Керівниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк заперечила слова окупантів.

«У них так сильно тріщало, що вони сприйняли свій тріск за наш, мабуть, тому не почули справжнього стану справ. Нарешті все покаже час і наша витримка», — зазначила Гуменюк.

За її словами, наразі ЗСУ завдають ударів по понтонних переправах окупантів. Також Гуменюк додала, що морально-психологічний стан війська противника на правому березі Херсонської області «дуже розхитаний, вони зневірені й демотивовані».

«Оскільки офіцерський склад не налаштований вести ніякі бойові дії, а налаштовані у зворотному напрямку – на лівий берег. Вони намагаються втримати рядовий склад на передовій та імітують перекидання підрозділів, щоб у людей складалося враження, що підтягуються резерви. Моральний стан на нашу користь. Їм достатньо просто скласти зброю», — запевнила речниця.

Нагадаємо, 29 серпня ЗСУ прорвали лінію оборони росіян на Херсонщині. Після цього офіційні джерела натякнули про початок контрнаступу та закликали українців дотримуватися тиші щодо ходу операції.

August 31, 2022

Пошукаємо?