Жив у халабуді: криворізькі поліцейські знайшли восьмирічного хлопчика, який втретє тікає від батьків

Ювенальні поліцейські знайшли восьмирічного хлопчика, що мешкав на вулиці у жахливих умовах. Це вже його третя втеча від матері та вітчима. За словами дитини, батьки регулярно б’ють її та вживають спиртні напої.

Щодо алкоголю — інформація підтвердилася ще під час першої втечі хлопчика. Тоді мати та вітчим спілкувалися з поліцією на підпитку. Наступного разу мати нібито залишила дитину з нянькою, яка кинула хлопчика напризволяще. В обох випадках хлопчика довелося повернути.

Схоже, втретє дитина знову пішла з дому сама. Разом із друзями хлопчик зробив собі халабуду, де жив декілька днів. Знайомі приносили йому туди іграшки та їжу. А одна небайдужа жінка взяла його до себе переночувати. В цей раз мати хлопчика не намагалася його знайти та не зверталася до поліції.

Правоохоронців викликали знайомі. Під час обстеження у лікарні фахівці запевнили, що дитина здорова. Проте у свої вісім років хлопчик не ходить до школи та не вміє писати й читати. Дитину доправили у центр реабілітації.

Наразі відбулося засідання Служби у справах дітей Криворізького виконкому. Сім’ї доведеться пройти декілька перевірок.

Також є інформація про ймовірне клопотання щодо позбавлення батьківських прав. Проте ця процедура може ускладнитися — родина зареєстрована у Широківському районі. А до Кривого Рогу люди приїхали нібито у якості переселенців.

August 31, 2022

Пошукаємо?