Суд виніс вирок пропагандисту «руського міру», який намагався розхитати ситуацію на Дніпропетровщині

Мешканець Дніпра агітував за «руський мір» у соцмережах та підтримував військову агресію кремля. Про це повідомляє Управління СБУ в Дніпропетровській області. 

Інтернет-агітатор викладав негативні статті про військовослужбовців ЗСУ та владу. У меседжах він висловлював повну підтримку окупаційним військам рф і наголошував на безперспективності опору агресору. 

В суді довели, що пропагандист намагався розхитати ситуацію в регіоні, схвалював політику рф та закликав до зміни державних кордонів України. У нього під час обшуку вилучили вибухонебезпечні предмети, комп’ютерну техніку та мобільні термінали, які підтвердили його причетність до протиправної діяльності.

За ст. 110 «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України» та ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» КК України його осудили на 5 років тюрми з конфіскацією майна. 

Але, враховуючи його співпрацю зі слідством та надання контактів, суд змінив покарання на два роки випробувального терміну. 

Читайте також: Водію, через якого під Кривим Рогом загинула 10-річна дівчинка, доведеться повернутися у СІЗО.

August 4, 2022

Пошукаємо?