«Ти з нами назавжди»: біля Стели Героїв попрощалися із захисником Максимом Клименком

14 березня у Кривому Розі провели в останню путь Максима Клименка. Військовий загинув в одній із найгарячіших точок війни під Бахмутом. На церемонію прощання біля Стели Героїв прийшли батьки, дружина, друзі, побратими та колеги захисника.

37-річний Максим Клименко був помічником кулеметника, а до повномасштабної війни – директором ТОВ «АДАМАКС-КР». Всі, хто знав загиблого воїна, кажуть, що він був життєрадісною і вихованою людиною, гарним чоловіком і сином.

«Ніколи нас не ображав, завжди був ввічливим, добрим. Мені буде тебе бракувати. Ми з батьком раділи за вас з Владою. Дякую за те, що ти такий син. Пробач, якщо образили, ми виховували як могли, але тільки через любов. Люблю тебе. Наше життя розділилося на до і після», – каже мама загиблого воїна Інна.

На церемонії прощання звернулася до Максима і його дружина Владислава. Вдова подякувала чоловіку за зустріч і за створену ними родину. «Наше кохання назавжди», – підкреслила жінка.

На Максима завжди можна було покластися, кажуть його товариші. Він був вірним другом і завжди підтримував.

«Ми з 6 років з ним дружили. Моя мати – його перша вчителька. Максим був завжди радісним. Останній раз ми зустрілися в Епіцентрі ще до війни, тоді ми домовились, що зустрінемось коли стане тепліше, але я не знав, що ми бачимось в останнє», – каже друг дитинства Миколай.

Після церемонії прощання тіло бійця перевезуть на кремацію до Одеси, а потім прах поховають на Центральному кладовищі у Кривому Розі. Так хотів ще при житті Максим.

Вічна слава Герою!

March 14, 2023

Пошукаємо?