У Кривому Розі для переселенців з Херсонщини та Донеччини організували безкоштовний медогляд

Для переселенців з Херсонської і Донецької областей, які тимчасово проживають в одному з гуртожитків Кривого Рогу, привезли мобільний флюорологічний кабінет. Також люди могли безкоштовно пройти повний медичний огляд у кардіолога, хірурга, сімейного лікаря, педіатра, терапевта, алерголога, гінеколога. Зробити УЗД та ЕКГ діагностики, здати тест на COVID-19, ВІЛ, Гепатит. 

Організацією процесу займалася голова комітету з питань охорони здоров’я Дніпропетровської облради, депутатка від партії «Слуга народу» та радниця голови облради Аріна Пустова. Цьому сприяли Дніпропетровська обласна військова адміністрація та місцева влада Кривого Рогу. 

«Минулого року ми вже проводили подібну акцію у багатьох районах міста. Цей рік ми вирішили не робити виняток, адже чудово розуміємо, що наша область є найбільшим форпостом для внутрішніх переселенців. Для осіб, які вимушено покинули свої домівки. У людей там залишилися свої сімейні лікарі, а медична допомога їм необхідна», – зауважила Аріна Пустова. 

Загалом перевірити своє здоров’я зголосилися 190 людей. 

За словами депутатки, в облраді планують продовжити акцію. Про нові локації повідомлять одразу, як їх узгодять з військовою адміністрацією.

June 20, 2022

Пошукаємо?