У Кривому Розі можливого кібершахрая затримали за нетверезе водіння, у його подруги поліцейські знайшли наркотики

27 червня патрульні зупинили автомобіль по проспекту 200-річчя Кривого Рогу. У водія не виявилося з собою прав, а у його пасажирки знайшли пакетик з наркотиком. З власних джерел СВОЇМ відомо, що порушник – фігурант декількох кримінальних справ за наркотики та шахрайство. Жертвами його афер стали сотні криворожців.

На порушника склали протокол за нетверезе водіння за ч. 3 ст. 130 та їзду без водійського посвідчення за ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Від медогляду у нарколога містянин відмовився.

Під час перевірки у його подруги з сумочки випав пакетик з речовиною, схожою на метадон. Тому обох містян затримали та забрали у районне відділення поліції.

Правоохоронці вилучили у них наркотики, які направлять на експертизу. З-поміж іншого, з собою у можливого афериста були підозрілі аркуші з особистими даними людей: номерами телефонів, адресами та залишком на банківських картках. Є припущення, що це може бути список його жертв.

Нагадаємо, про афериста СВОЇ зняли епізод “Криворізького відділу розслідування”.

На черзі новий випуск про цього ж зловмисника, у якому наші журналісти розкажуть, як він обчистив цілий відділ промпідприємства. Прем’єра вже незабаром.

June 28, 2022

Пошукаємо?