У Кривому Розі планують закупити соки зі скаженою націнкою. Продавця пов’язують зі «слугою народу»

Схоже, що Тернівський відділ освіти планує закупити соки у майже два рази дорожче за ринкові ціни. Тендер проаналізували у ГО «Криворізький центр розслідувань». У закупівлі взяла участь лише одна фірма, керівника якої журналісти пов’язують із нардепом від «Слуги Народу» Володимиром Захарченком.

Освітяни Тернівського райвиконкому планують закупити три тисячі літрів фруктово-ягідного соку. Єдиним учасником торгів стало ТОВ «МПС-С», яке запропонувало сік виробництва компанії «Екосфера» за ціною 55,6 грн за один літр. Загальна вартість закупівлі складає 166,8 тис грн.

Якщо подивитися на інші закупівлі соків, можна дійти висновку, що продукт можна купити майже у два рази дешевше. Наприклад, шостого березня «Енергоатом» уклав угоду безпосередньо з виробником «Екосфера». Вартість літра соку в середньому склала 30 грн. А «Криворізька міська лікарня №16» теж у березні цього року повідомила про намір укласти договір на закупівлю, зокрема соків фруктових за ціною 24 грн за літр.

Зазначимо, що фірма «МПС-С» вже укладала договір з Тернівським відділом освіти на постачання дорогої картоплі. За інформацією «Наші Гроші. Регіон» ця компанія належить Олександру Гліжинському, який є співвласником ТОВ «ДСД плюс». Цю фірму раніше очолював Володимир Захарченко – народний депутат від партії «Слуга Народу». А співзасновниками ТОВ «ДСД плюс» значиться «Завод бурової техніки ДСД», на якому Захарченко до свого походу у велику політику значився директором по безпеці.

Читайте також, як улюбленець сімейки «Весташляхбуд» ремонтуватиме алею у парку «Шахтарський».

March 24, 2023

Пошукаємо?