У Кривому Розі протягом 2022-го року зменшилася кількість ДТП, проте показник смертності на дорогах збільшився, – статистика

СВОЇ порівняли показники аварійності на дорогах Кривого Рогу за останні чотири роки. Виявилося, загальна кількість ДТП порівняно з 2021-м зменшилася майже на чверть, кількість постраждалих та аварій з травмованими – майже у 2,5 рази, а от загинули на дорогах міста більше людей, ніж за будь-який з минулих періодів.

У 2022 році на дорогах Кривого Рогу сталося 1578 дорожньо-транспортних пригод, з них у 198 люди зазнали тілесних ушкоджень. Для порівняння, у 2021 році загальна кількість ДТП була 2143, а з потерпілими – 440. 

Правоохоронці повʼязують такі зміни у статистиці зі зменшенням кількості автотранспорту на дорогах міста, через збройну агресію рф проти України. Вплинуло на статистику і те, що чимало людей виїхали за межі міста, області чи навіть країни.

Щодо травмованих, то у 2022 році 249 людей зазнали пошкоджень у аваріях на дорогах Кривого Рогу. Серед них, 23 – діти. Для порівняння, у 2021 році кількість постраждалих внаслідок ДТП була більшою у понад два рази – 577 осіб. 

Проте, незважаючи на загальне зменшення кількості аварій у Кривому Розі, збільшився відсоток смертності у ДТП: у 2022 році загинули аж 42 людини, з них троє – діти. У 2021-му кількість загиблих внаслідок дтп була значно меншою, – 26 осіб, у 2020-му – 28, а у 2019-му – 34. 

Зростання смертності на дорогах міста повʼязують в першу чергу з повною або частковою відсутністю освітлення у темний час доби. Переважна більшість аварій, в яких загинули люди сталася саме у темряві або під час сутінок.  

Поліцейські Кривого Рогу вчергове закликають містян бути більш обачними на проїзній частині, у разі відсутності освітлення, пішоходам одягати світловідбивні елементи на одяг та вмикати ліхтарики. А водіям – дотримуватися швидкісного режиму та зменшувати швидкість перед пішохідними переходами.

Читайте також: Авто з родиною перекинулося на трасі біля Кривого РогуFebruary 15, 2023

Пошукаємо?