У Кривому Розі СБУ провела обшуки в офісах та помешканнях представників заборонених партій

Служба безпеки провела обшуки в офісах та помешканнях представників Комуністичної партії та політичної партії «Русь єдина» у Кривому Розі, Києві та Дніпрі. Правоохоронці знайшли зброю, георгіївські стрічки та російські прапори.

Фігуранти мали неабиякий запас прокремлівської літератури, агітаційними листівками із символікою тоталітарного режиму срср і «методички» ворожих пропагандистів. В цій макулатурі росія закликає до підтримки окупаційних угруповань рф і надають «рекомендації» щодо насильницького захоплення влади в Україні. Правоохоронці мають інформацію, що представники Компартії планували використати цей «арсенал» для проведення пропаганди у разі захоплення окупантами Дніпропетровщини та Києва.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) ККУ. Максимальна санкція передбачає 10 років за ґратами.

Розслідування проводили співробітники СБУ Дніпропетровської області у взаємодії з Департаментом захисту національної державності Служби безпеки за процесуального керівництва органів прокуратури.

December 14, 2022

Пошукаємо?