У Кривому Розі вартість зупинки за місяць зросла майже на 50%, виконавця наворожили до тендеру

10 березня управління з питань благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Центрально-Міської райради повідомило про намір підписати договір з ФОП Микола Тимчур. Підприємець за 689 тис. грн. має виготовити та встановити зупиночний павільйон на вулиці Лермонтова на зупинці «Центральний ринок». Про це повідомляє видання «Наші Гроші. Регіон». 

Згідно з проєктом договору, підприємець має до 30 червня виготовити і встановити зупиночний павільйон і дошку для об’яв.

Цікаво, що першою найбільш вигідною за критерієм ціни була пропозиція іншого учасника – ФОП Богдан Лиманський, з ціною у 596 тисяч гривень. Однак підприємець не виправив виявлені замовником невідповідності у наданій ним довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій для надання послуг. 

Ще один потенційний учасник – сумське ТОВ ВКП «Промзв’язок», запідозрило замовника у прописуванні умов тендеру під конкретну фірму. Їх здивувало:

  • вимога про необхідність наявності в учасника транспортних засобів та механізмів (вантажівки, крану та навантажувача);
  • вимога укласти договір зі сміттєвим гігантом ТОВ «Екоспецтранс» на захоронення будівельних відходів на момент подання тендерних пропозицій (адже ще не відомо, чи переможе такий учасник). 

Сум’яни ще до проведення аукціону назвали ім’я цього «свого» учасника. В ТОВ ВКП «Промзв’язок» припустили, що всі тендерні умови замовником прописані під ФОП Микола Тимчур, який в лютому отримав від управління з питань благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Центрально-Міської райради схоже замовлення на встановлення подібного павільйону тільки з протилежної сторони вулиці Лермонтова. Вартість виготовлення та встановлення павільйону та дошки об’яв склала тоді близько 470 тис.

І дійсно, сталося як гадалося. Перемогу здобув ФОП Микола Тимчур, а вартість зупинки за місяць зросла майже на 220 тисяч грн. 

Схоже, що «свого» підприємця чиновники намагалися забезпечити цим підрядом ще в грудні-січні. Проте, коли знову виявився учасник з більш вигідною пропозицією за критерієм ціни , «не свій» ФОП Павло Марков, який був готовий поставити павільйони за 890 тис. грн і надав всі документи, які вимагались замовником для виправлення виявлених невідповідностей, закупівлю чиновники просто скасували.

ФОП Микола Тимчур зареєстровано понад 19 років тому. Основний вид діяльності – кування, пресування, штампування, профілювання та порошкова металургія. Припускаємо, що ковальством займається і син Миколи Григоровича Артем Тимчур. Ймовірно, родина володіє ковальською майстернею ПП «Артіні», займається сільським господарством в Криворізькому районі, прибирає сміттєзвалища в Центрально-Міському районі, а також  забезпечує спецтранспортом комунального підрядника, що отримав мільйонне замовлення на прибирання кладовищ міста. 

March 15, 2023

Пошукаємо?