У Кривому Розі закупили генератори за ціною майже вдвічі вищою, ніж на ринку

Цього разу відзначився відділ освіти Покровського виконкому, який очолює Сергій Коргут. У жовтні та грудні минулого року відомство придбало генератори за цінами, які набагато вищі, ніж ринкові. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Слідчі відділення поліції №3 (Покровський) вважають, що чиновники Покровського виконкому провели закупівлі через Prozorro із порушеннями. 27 грудня 2022 року відділ освіти уклав договір з одіозною фірмою «АГРОНОМ-КР» на поставку дизельного генератора QST-IOOOO-SINCRO на суму 160 000 грн. Такий коштує в мережі Інтернет 81 990 грн. Тобто, майже вдвічі дешевше.

Варто зазначити, що ТОВ «Агроном-КР» відома тим, що поставляла згущене молоко, макарони та інші продукти за завищеними цінами. Ця фірма постійно виграє тендери у Кривому Розі.

26 жовтня той же Покровський виконком уклав договір із підприємцем Олександром Кандибайлом на поставку трьох генераторів EnerSol SKD-10EB. Ціна за одиницю 159 000 грн. Загальна сума 477 000 грн. У мережі інтернет вартість таких моделей становила на той час 109 999 грн. Тобто, на думку слідчих Покровський відділ освіти переплатив 147 003 грн на трьох генераторах.

Справа відкрита за частиною 4, статті 191 ККУ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Винним може загрожувати позбавлення волі від 5 до 8 років.

Читайте також про золоті Старлінки Вілкула.

Фото генератора до статті ілюстративне. 

February 5, 2023

Пошукаємо?