У Криворізькому районі обігрівати садок і ліцей буде фірма сина екс-регіонала і судимого за одержання хабара Володимира Мелетича

Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільради уклало угоду з ТОВ «Тепло ойл КР» на постачання тепла в місцевий ліцей та садок. Вартість договору понад 800 тис грн. Це вже третя угода замовника із нещодавно створеним підприємством, власник якого є сином екс-регіонала і колишнього голови Новопільскої сільради Володимира Мелетича.

Тендер проаналізували розслідувачі з видання «Наші гроші. Регіон». Згідно з угодою теплопостачання місцевому ліцею і дитсадку буде надаватися з 21 лютого до 30 квітня. ТОВ «Тепло ойл КР» почало обігрівати ці заклади з осені 2022 року. Раніше торги провели із порушеннями. Загалом фірма уклала угод на близько 3 млн грн.

Власником компанії є Олег Мелетич. Він син Володимира Мелетича, який близько 23 років поспіль очолював Новопільську сільраду. Також Мелетич старший колишній член «Партії Регіонів». був судимий за хабар , і як зазначають розслідувачі з видання «Наші гроші. Регіон», на останніх виборах в ОТГ очолив команду Блоку Вілкула, але мандат не отримав.

Директоркою «Тепло ойл КР» зазначена Ольга Харитончик, яка працювала головною бухгалтеркою в Новопільській сільській раді під керівництвом Володимира Мелетича.

Заначимо, що зараз управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради очолює депутат від партії «Слуга народу» Роман Дідур. А самою Новопільською сільрадою керує славнозвісний Олександр Бондаренко.

Читайте також, як Покровський відділ освіти закупив м’ясо у фірми-улюбленця

April 12, 2023

Пошукаємо?