У Кривому Розі собаку вбило струмом у фонтані? Заява власниці тварини
Власниця померлого чихуахуа Снікерса стверджує, що собака померла від струму у фонтані на Соцмісті. Жах стався на очах у її сина – дитина досі не може відійти від побаченого.
За її словами, в неділю 24 травня гуляли із сімʼєю – пес стрибнув у маленький фонтан і за кілька секунд перестав подавати ознаки життя. Каже, коли занурила руки у воду, відчула пощипування. Сьогодні там лежить записка про попередження. Охоронець на місці підтвердив, що до водограю мають приїхати спеціалісти.

Згідно із Prozorro, «Сансервіс» уклав договір на догляд за фонтаном з підприємцем Артемом Лукашем. Його звинувачують у розкраданні грошей на ремонтах укриттів по справі Смєлих. Відомо, що господарка Снікерса написала заяву до поліції.

У «Сансервісі» не змогли прокоментувати факт журналістам. Мовляв, надсилайте офіційний запит. СВОЇ чекають на коментар від Криворізького районного управління поліції.
Читайте також: Скандал у Кривому Розі: кого посадовець лікарні МВС відправив на шоу замість ветеранів та їхніх родин?

