У Кривому Розі судитимуть чиновника за розтрату мільйона гривень на реконструкцію запасного поля «Металурга»

Чиновника управління капітального будівництва виконкому Криворізької міськради звинувачують у службовій недбалості за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області.

З власних джерел СВОЇм відомо, що йдеться про Валерія Нетяженка. Слідство вважає, що чиновник підписав документ із недостовірними даними щодо реконструкції футбольного поля зі штучним покриттям та благоустрою території стадіону «Металург» ДЮСШ №1. Це дозволило фірмі-підряднику «Теплобудсервіс» безпідставно отримати майже мільйон гривень бюджетних грошей. Таким чином, реконструкція місту коштувала понад 1 900 000 гривень, хоча, за даними експертизи, ні якість штучного покриття, ні будівельних матеріалів не відповідає зазначеним у документації.

Співробітники Криворізької південної окружної прокуратури направили обвинувальний акт щодо чиновника до Дзержинського районного суду.

Нагадаємо, Валерій Нетяженко також проходить у справі першого заступника мера Кривого Рогу Євгена Удода. Віце-мера підозрюють у тому, що він погрожував Нетяженку пістолетом, змушуючи чиновника підписувати потрібні документи.

У грудні 2021 року за Євгена Удода внесли заставу у 1 135 000 гривень у справі про зловживання владою та загрозу вбивством.

February 15, 2022

Пошукаємо?