У Кривому Розі захворіла левиця, яку тримають у неволі. Тварині загрожує повна сліпота

9 лютого криворізький Тайгер Кінг опублікував допис про те, що його левиця засліпла на одне око. Дику тварину Ігор Боков завів восени 2021 року, чим спровокував засудження з боку зоозахисників.

Ігор Боков оголосив збір грошей на лікування левиці, не показавши висновку ветлікаря та не повідомивши діагноз. Сума грошей, необхідна для допомоги тварині, є приблизною. Друге око він сподівається врятувати за 40-50 тисяч.

Левиця з’явилася у чоловіка восени 2021 року. Він часто викладає фотографії та відео з Еллічкою, де, наприклад, водить машину з левицею на руках, не використовуючи перевозку. Зоозахисники звинувачували чоловіка в тому, що він дає людям фотографуватися та грати з дикою твариною за гроші.

У 2017 році Ігор Боков та Денис Скворцов створили у Дубках центр іпотерапії та лікувальної верхової їзди «Мері-Бель». Проте крім коней у їхніх вольєрах утримують і оленя.

Зазначимо, після втручання Держекоінспекції у лютому мешканець Івано-Франківської області добровільно передав до притулку лева. Тварина проходить адаптацію та в рамках міжнародної співпраці готується до відправлення до одного з національних парків Африки.

February 9, 2022

Пошукаємо?