Успіхи контрнаступу. Розповідаємо, що вже звільнено на Херсонщині та чого чекати далі

На Криворізькому напрямку звільнено ще один населений пункт — це Нововознесенське Херсонської області. Тобто лише за останній тиждень ЗСУ очистили від окупантів три села.

Та й це ще не все. Поруч є дві сірі зони — Архангельське та на південь від Трудолюбівки. Поки СВОЇ пишуть ці рядки, цілком імовірно, що захисники випроваджують з цієї території ворога. Окрім того, наступ України стає помітним і в інших куточках правобережної Херсонщини. Теоретично ось так можуть виглядати напрямки атак ЗСУ. Ворогу ця інформація є відомою, тож ми не розкриваємо аніяких таємниць.

Більшість сірих клаптиків з’явилися на цій мапі після 29 серпня. Саме тоді угрупування «Каховка» повідомила про прорив першої лінії оборони загарбників. Найближчим часом може бути звільнено Сухий Ставок та ще два села, що знаходяться на його підступах.

З 4 вересня посіріла територія Любомирівки. А на станом на 7 число сіра зона розширилася до Тернових Под та Шмідтового. Сподіваємося, що звідти також будуть добрі новини.

Про те, що відбувається на Харківщині ми розкажемо в окремих матеріалах. Але вже зараз хочемо підкреслити дві речі. По-перше, Генштаб не повідомляє одразу про захоплення тих чи інших територій через загрозу удару ворога. Нашим бійцям спочатку потрібно закріпитися на ділянці, а вже потім оголошувати про звільнення.

По-друге, відбиті села, селища та навіть міста можуть знову стати мрією ворога. Поки що росіяни не тікають з нашої землі добровільно. Вони роблять це лише під тиском ЗСУ. Тобто на кожному синьому клаптику, який ми показали, можуть знову почати точитися бої. Тож чекаємо на звільнення всіх територій та віримо в наших захисників.

Читайте також: як виглядає Високопілля після звільнення — ексклюзивні кадри

September 7, 2022

Пошукаємо?