Великий наступ навесні, членство у НАТО і реальні втрати: міністр оборони Резніков дав велике інтерв’ю

Міністр оборони Олексій Резніков дав велике інтерв’ю BBC. Зібрали головні тези в одному матеріалі

Великий наступ рф навесні

росія хоче навесні почати великий наступ з окупованих територій. На думку Резнікова, росія спробує зібрати “сили, боєприпаси і зброю” для наступу з окупованих регіонів на півдні і сході України.

“Весна – найкращий період для того, щоб оновити рух для всіх сторін. Ми розуміємо, що вони будуть готові почати і, звичайно, ми повинні бути готові почати”, — зазначив Олексій Резніков.

Водночас Міністр оборони не думає, що росіяни готують повторний наступ з території білорусі, адже це займе багато часу, і росія немає достатньо ресурсів.

Олексій Резніков переконаний, що Україна отримає “танки, бойові літаки або реактивні літаки, а також зброю дальнього радіуса дії для ураження цілей за 300 км” від західних партнерів.

Про НАТО

Україна де-факто стала членом НАТО, на думку Олексія Резнікова, «тому що у нас є зброя і розуміння того, як її використовувати».

За його словами, західні країни, які раніше були стурбовані тим, що військова допомога може бути розцінена росією як ескалація, змінили свій «підхід до мислення».

Про втрати 

В інтерв’ю BBC міністр оборони зазначив, що рф щодня втрачає 500-600 окупантів, втрати України – у 10 разів менші.

Нагадаємо, Генштаб попереджає про нові масовані ракетні обстріли.

January 13, 2023

Пошукаємо?