Віцемер Кривого Рогу Удод 5 разів виїжджав з України як «волонтер»

У 2022 році криворізький чиновник отримав дозвіл від Дніпропетровської ОВА на виїзд з України через систему «Шлях». Про це повідомив нардеп Максим Ткаченко на засіданні тимчасової слідчої комісії щодо можливих зловживань колишнього губернатора області Валентина Резніченка.

«Удод Євген. 1973 р. н. Отримав дозвіл через Дніпропетровську ОВА на виїзд з України через систему «Шлях». Здійснив 5 виїздів з України до країн ЄС. Жодного разу, коли повертався в Україну, не декларував товарів, в тому числі гуманітарної допомоги. За інформацією мережі інтернет, Удод Євген являвся головою Дніпропетровської облради та віцемером Кривого Рогу», – розповів Ткаченко.

Впродовж 2022 року в Дніпропетровській області видали понад тисячу дозволів на виїзд. Скористалися ними 725 особи, з них 100 людей не пропустили прикордонники, адже «волонтери» не могли назвати, куди вони їдуть і з якою метою. 53 людини після перетину кордону більше не повернулися в Україну.

Нагадаємо, у 2017 році Євген Удод став фігурантом кримінальної справи, тоді чиновник кинувся навтьоки та навіть потрапив до держрозшуку. У 2021 році його підозрювали у 10-мільйонних збитках державі.

Читайте також: у Покровському районі замовили прибирання на два мільйони бюджетних коштів, у цьому замішані ОПЗЖ та Євген Удод.

February 14, 2023

Пошукаємо?