Виконувати обов’язки міністра внутрішніх справ доручили Ігорю Клименку

18 січня Уряд призначив голову Національної поліції України Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ і поклав на нього виконання обов’язків міністра внутрішніх справ. Про це повідомив прем’єр-міністр. 

«Після обговорення з Парламентом буде подання на призначення нового керівника відомства», – заявив Денис Шмигаль.

Ігор Клименко керує Національною поліцією з 2019 року. Він здобув освіту у Харківському військовому університеті, Одеському університеті і Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. 

З 1994 по 1997 рік проходив службу на посаді начальника розрахунку ракетної бригади у в/ч А1667. З 1998 до 2004 працював в МВС на посадах психолога, начальника відділення центру практичної психології УМВС в Харківській області, начальника центру практичної психології Департаменту кадрового забезпечення МВС України.

З березня 2002 по червень 2002 проходив службу у складі оперативного взводу спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово, Югославія. 

З 2011 року перебував на посадах заступника, начальника управління інспекції з особового складу ДКЗ МВС України.

З грудня 2011 по березень 2014 — начальник управління професійної підготовки та освіти ДКЗ МВС України.

З 2014 року заступник начальника Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції. З 2015 до 2017 року очолював цей Департамент. 

З жовтня 2017 перебував на посаді заступника Голови Національної поліції України — начальника Департаменту кадрового забезпечення, а з березня 2018 — став заступником Голови Національної поліції України.

Здобув науковий ступінь доктора психологічних наук. Нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни», відзнаками МВС України «За сумлінну службу» I, II, III ступенів, «Нагрудний знак «За відзнаку в службі» I, II ступенів, «Почесний знак МВС України», «За безпеку народу» II ступеню, нагрудний знак «Хрест Слави», «Вогнепальна зброя». 

Нагадаємо, Голова МВС Денис Монастирський загинув у авіакатастрофі в Броварах. 

January 18, 2023

Пошукаємо?