Володимир Зеленський привітав медсестер, які допомагають людям під час війни

Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський привітав медичних сестер, які, ризикуючи життям, надавали допомогу людям. Президент розповів історії кожної з них.

«Оксана Баландіна разом з чоловіком поверталися з нічного чергування і потрапили під авіабомбардування. Прикривши собою коханого, втратила обидві ноги.

Тетяна Тарасенко продовжувала працювати, поки будівлю лікарні не зруйнували російські окупанти. Разом з головною медичною сестрою організовували евакуацію поранених та хворих», — розказав голова держави.

Наталія Абашник працювала в умовах бомбардування Харкова. Ірина Вернигора — під час обстрілів Чернігова.

Алла Чернець організовувала роботу лікарні та евакуацію, доки будівлю закладу не було зруйновано. Оксана Уманець самотужки підіймала в операційну бійця вагою 120 кг з відірваною кінцівкою та в повній амуніції.

Людмила Гусак організувала чітку та злагоджену роботу лікарні, яка стала центром отримання та надання гуманітарної допомоги. Віра Целик організувала роботу пологового відділення в бомбосховищі при постійних обстрілах та ракетних ударах по лікарні.

«Світлана Клименко за час війни втратила чоловіка та сина. Попри особистий біль, жила та працювала у медичному закладі всі дні окупації. Продовжує працювати й зараз», — додав Володимир Зеленський.

Марія Адаменко залишалась на робочому місці за відсутності електроенергії та водопостачання, в умовах жорсткої окупації Іванкова. Лікарня допомагала цивільним та пораненим, видавала медикаменти та гуманітарну допомогу.

Редакція СВОЇХ також висловлює вдячність та повагу всім медичним сестрам, які залишаються працювати в умовах війни.

May 12, 2022

Пошукаємо?